Hakkımızda

Biz Kimiz?

Masallar bizlere bırakılan büyük bir hazine ve mirastır. Bu hazineden çocuklarımızın da faydalanabilmesi yetişkinler için bir ödevdir. Şimdinin çocukları, yarının yetişkin adayları olan çocuklarımızın iyi bir birey olabilmeleri için çalışan ebeveynlerin yanında olarak üzerimize düşeni yapmak açısından eğiticimasallar.com projesini hayata geçirmekten çok mutluyuz.

egiticimasallar.com çocuklarımızın gelişiminde büyük yer tutan yıllardan beri dillerden dile aktarılan davranış gelişimine çok olumlu etkiler sağlayan masalları, “ÜCRETSİZ” olarak okuyucularıyla paylaşan büyük bir platformdur.

Özenle seçilerek hazırlanan en iyi masalları egiticimasallar.com adresinde bulabilir, çocuklarınıza masal okuyarak onlarla hem eğlenceli hem de kaliteli bir zaman geçirebilirsiniz.

Okuyucularına değer katmayı en büyük hedefi olarak gören egiticimasallar.com sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bize destek olup projemizden daha fazla kişinin haberdar olması için bizi aşağıda belirtilen sosyal medya hesaplarımızdan sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişim sayfamızdan her türlü konuda iletişime geçebilir, yorumlarınızı, önerilerinizi ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

“Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir.”

M.Kemal ATATÜRK

error: Content is protected !!